קרדשיאן

הקרדשיאנס וג'נרס מסיימים את הסדרה המצליחה שלהם אחרי העונה ה -20. עונה 20 של Keeping With the Kardashians מסתיימת ב -10 ביוני. לא קיבלנו מספיק סקופים בפרק האחרון, אבל כהן, הפונדקאית שלנו, שאל כמה שאלות שחשבנו עליהם כבר שנים.

קשה לזכור תקופה בה קים קרדשיאן ווסט ומשפחתה המגהצת

אמא קריס ג'נר, אביה החורג לשעבר ומדליית הזהב האולימפית קייטלין (ילידת ברוס ג'נר), האחיות קורטני וחלו, האחיות למחצה קנדל וקיילי, האח רוב וחברים שונים, בעלים, חברים ובעלים – המציאו סוג חדש של תהילה צהובונית המבוססת על גישה, ולא על שאיפה. לפני שנת 2007, שבט קרדשיאן-ג'נר העשיר היה ידוע בעיקר בזכות הפטריארך שלו, העשירון זוכה מדליית הזהב קים, והאב, איש העסקים ועורך הדין המנוח רוברט קרדשיאן, שכיהן בצוות ההגנה של OJ. הקרדשיאנים, החיים ב שכונות הגבעות הנסתרות והקלבאסאס היוקרתיות בקליפורניה הקימו אימפריית נדל"ן.

שנתיים לאחר מכן

בספטמבר 2019, היא השיקה את Skim, קו הלבשה תחתונה ותחתונים. קימברלי נואל קרדשיאן ווסט, כחברתה של הסטייליסט פריס הילטון. [3] [4], זכתה לתשומת לב תקשורתית וזכתה לתשומת לב כאשר קלטת מין מאת קים קרדשיאן ככוכבת-על שוחררה על ידי החבר שלה ריי ג'יי בשנת 2007. הצלחתו הובילה להשקת סדרות הספין-אוף Kourtney ו- Kim Take New York. בשנים 2011 ו -2012, וקים קח את מיאמי של קורטני בשנים 2009 ו -2013. קים קרדשיאן ומשפחת קרדשיאן נודעו למיליוני העוקבים שלהם ברשתות החברתיות.

קרדשיאן פיתחה נוכחות ברשתות חברתיות באינטרנט שיש לה מאות מ ' אשליות של עוקבים בטוויטר ובאינסטגרם. מערכת היחסים שלה עם הראפר קניה ווסט זכתה לתשומת לב תקשורתית רבה, כאשר הזוג התחתן בשנת 2014 ונולדו לו ארבעה ילדים.

Kardashian התמקדה בעסקים שלה בשנים האחרונות, והשיקה את KKK Beauty ו- KKW Fragrance בשנת 2017. בינתיים Kardashian ו- West, 36, התפרדו במצלמה, התחתנו בשנית והתגרשו, התחתנו בשנית עם הראפר Kanye West ויש להם שניים ילדים יחד, צפון וסנט ווסט.

לאחר משפט הרצח בסימפסונס בשנת 1995

אמה קריס שימשה כמנהלתה ולאחר גירושי הזוג בשנת 1989, התחתנה קרדשיאן עם מדליית הזהב האולימפית ברוס קייטלין ג'נר, איתה נולדה לה שני ילדים בשנים 1991 ו- 2014, קנדל וקיילי. קריס, שהוא הוריו של רוברט וקריס קרדשיאן, התגרש בשנת 1989 והתחתן עם ברוס ג'נר בשנת 1991.

קרדשיאן האשימה את המפיק המוסיקלי דיימון תומאס בפיצול ואמרה שהיא באקסטזה במהלך הטקס. במאי 2011 קרדשיאן התארסה עם כוכב ה- NBA קריס האמפריס מניו ג'רזי נטס אליו הייתה נשואה מאז אוקטובר 2010.

קרדשיאן שימשה בעיצוב בעיתונות הצהובונית

ותשומת לב רבה הוקדשה למערכות היחסים שלה. . היא נישאה לשחקן הכדורסל 2012 קריס האמפריס; הנישואין צולמו ושודרו ב- E !, אך 72 יום לאחר מכן היא הגישה בקשה לגירושין והושלמה ב -2013. השאלות נסבו סביב מערכת היחסים בין לשעבר חלואי לטריסטן תומפסון, איתה נולדה לה בת בשם True כשהיתה בת שלוש, בשל לבגידה לכאורה של תומפסון.

קים קרדשיאן אומרת שהיא חושבת שיום אחד תצטרך להסביר את קלטת המין שהודלפה בשנת 2007 על ידי החבר לשעבר שלה

הזמר ריי ג'יי. לכוכבת הטלוויזיה הריאליטי יש ארבעה ילדים עם בעלה המנוכר קניה ווסט. אבל לדבריה, היא מנסה לא לחיות חיי צער ושזה לא אחד הרגעים הגאים שלה.

כהן גם הזכיר כי אנשים רבים חושבים שג'נר

היא מתכננת שטנית כשהיא מפקחת על יצירות ילדיה. ״אני זה שמארגן את הכאוס ומעלה רעיונות נהדרים. הדבר הגרוע ביותר בתוכנית הוא לא שהמציאות היא הדרך שבה היא מתסריטת או מתוכננת, אלא שהכל מזויף.

לאחר שנכשלה בתואר במשפטים בפעם השנייה בשנתה הראשונה בבייבי בר

קריס מתכננת להמשיך בקריירה שלה כעורכת דין. בחייה האישיים נראה שלקריס יש השלכה רגועה בהרבה מזו שקיבלה בשבוע שעבר כשנפרדה מהראפר ומעצב האופנה קניה ווסט אחרי בעיות בנישואיה. הייתי נשוי למוזיקאי טרוויס בארקר, שהיה נשוי לדוגמנית אמיליה המלין לפניו.

קרדשיאן דחה את התביעה והסתפק בסכום של 5 מיליון דולר שדווחו, ואיפשר לוויוודי לשחרר את הקלטת. בזמן שסימפסון היה בבית המשפט, עורכי הדין רוברט קרדשיאן וקים קרדשיאן נפגשו במסיבת פריס הילטון לחברים.

באתר חדשות סלבס https://www.israelcelebs.co.il מתפרסמות כתבות על המשפחה של הסלבס מאמריקה

Related Post

פלסטיק לתו נכהפלסטיק לתו נכה

הקדמה: מדוע גפיים מלאכותיות חשובות לקהילת הנכים גפה תותבת היא מכשיר המחליף יד או רגל חסרות. גפיים מלאכותיות חשובות לקהילת הנכים מכיוון שהן מאפשרות להן לחזור לעצמאותן ולהיות עצמאיות יותר.

משלוחים לחנויות איקומרסמשלוחים לחנויות איקומרס

היתרונות של שירותי משלוח אוטומטיים לחנויות מסחר אלקטרוני שירותי משלוח אוטומטיים הופכים פופולריים יותר ויותר עבור חנויות מסחר אלקטרוני. בעזרת שירותי משלוחים אוטומטיים, חנויות מסחר אלקטרוני יכולות לספק ללקוחותיהן משלוחים

דילוג לתוכן