לויטרה גנרית

לויטרה גנרית – ויליטרה (40 מ"ג), המכילה את החומר הפעיל ורדנפיל, מהווה אלטרנטיבה משתלמת ויעילה לויאגרה או סיאליס.

ורדנפיל, הידועה גם בשם המסחרי לויטרה, היא תרופה המיועדת לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני אצל גברים, ללא הפרעות זיקפה והפרעות זיקפה.

אחת האלטרנטיבות היעילות ביותר לתרופות כמו ויאגרה וסיאליס

ויליטרה (40 מ"ג) היא בעצם לויטרה גנרית והיא ללא ספק אחת האלטרנטיבות היעילות ביותר לתרופות כמו ויאגרה וסיאליס בטיפול בבעיות זיקפה (שהוא השם המסחרי ורדנפיל) הנחשבת למפורסמת ביותר. להיפך, תכולת החומרים הפעילים גבוהה אף יותר. הורדנפיל הכלול ב-Vilitra 40 מ"ג פועל ברמה של מעכבי PDE-5, מנטרל אותם ובכך מאפשר זקפה.

לאחר ביטול קיומו של מכשול זה, תיתכן זקפה גם באותם מקרים של הפרעות זיקפה חמורות מאוד הנמשכות כבר שנים רבות. לא רק שזקפה אפשרית הודות לצריכת התרופה הזו, אלא שהיא באיכות הרבה יותר גבוהה מזו שהושגה ללא עזרה מבחוץ.

הוראות שימוש בויליטרה / לויטרה גנרי

בדומה לתרופת לויטרה המקורית, המינון ההתחלתי המומלץ של לויטרה הגנרית (generic levitra כגון ויליטרה) הוא רבע טבליה, לאור היעילות הגבוהה של התרופה והתכולה הגבוהה של החומר הפעיל שהיא מכילה. תמיד יהיה טוב לכבד את העצה הקודמת במיוחד במקרים שבהם אתה נמצא בהתנסויות הראשונות עם התרופה הזו. עם זאת, במקרה שלכמות כמו זו שהוזכרה לעיל אין השפעה, תמיד ניתן להעלות את המינון לכמות גדולה יותר. עם זאת, בהחלט לא ניתן לחרוג מהמינון היומי המומלץ של טבליה אחת.

מרגע הצריכה, ניתן לצפות שהשפעת התרופה עצמה תתחיל לאחר 30-60 דקות. מסגרת זמן זו אידיאלית לחלוטין עבור כמעט כל זוג; למעשה, אם התרופה נלקחת במהלך משחק מקדים, כמעט בטוח שהיא החלה את השפעתה במהלך מגע מיני ממשי.

ניתן לסכם את האזהרות שיש לקחת בחשבון בעת ​​נטילת תרופה זו כצורך להימנע ממשקאות אלכוהוליים ולמזער את צריכת המזון השומני.

כמו כן, אם אתה משתמש בתרופות כלשהן בעת נטילת לויטרה / ויליטרה זה מצריך משנה זהירות כדי להימנע מתגובות בין תרופתיות.

תופעות לוואי של לויטרה / ויליטרה

בהשוואה ליעילות הגבוהה והתכולה הגבוהה של החומר הפעיל, Generic Levitra או Vilitra 40 מ"ג היא תרופה הנסבלת היטב על ידי רוב הנבדקים, אולם, בהיותה תרופה, עדיין עשויות להופיע תופעות לוואי מסוימות, כגון אלו המפורטות להלן:

סְחַרחוֹרֶת

כְּאֵב רֹאשׁ

בחילה
למידע נוסף בנושא של לויטרה גנרית מומלץ להעיף מבט ב-

בדרך כלל הסימפטומים המפורטים לעיל מופיעים במהלך תקופת היעילות האפקטיבית של התרופה, להיעלם בסוף אותו. במקרה שאלו מתרחשים גם לאחר סיום השפעת התרופה, יש לפנות מיד לטיפול רפואי.

Related Post

דילוג לתוכן