חברה לבניית אתרים ופורטלים

פורטלי לקוחות מקוונים הם פורטלי אפליקציות מאובטחים המספקים ללקוחות ולשותפי ספקים נקודת גישה יחידה למוצרים, שירותים ומידע של החברה. פורטלי אינטרנט המאפשרים תקשורת מרחוק ושיתוף פעולה עם שותפים חיצוניים, לקוחות ועובדים פנימיים של החברה הפכו לרלוונטיים במיוחד במהלך מגיפת COVID 19. פורטלי אינטר-נט הם סוג של יישום עסקי המחובר לפורטלים אינטרנטיים הקיימים באינטרא-נט של החברה ומשמשים אנשי צוות פנימיים לגישה לנתונים ולשירותים ארגוניים באמצעות אתר האינטרא-נט באמצעות מנגנון התחברות.
למידע מורחב אודות חברה לבניית אתרים ופורטלים וחברה לבניית אתרי חנות ופורטלים באפשרותך לגלוש לאתר g.page

המטרה העיקרית של פורטלי רשת כאלה

היא סיכום מידע אודות שירותים, סחורות ודברים אחרים המוצעים על ידי חברה מסוימת. כהכלאה של פורטלי B2B ו- B2C, פורטלים ארגוניים מאפשרים ללקוחות ושותפים עסקיים לגשת לנתונים ושירותים פנימיים של החברה. פורטל אקסטרא-נט מסוג זה קיים במרחב האקסטרינט והוא נועד לאפשר לגורמים חיצוניים לגשת לנתונים פנימיים, שירותים ואתרים באמצעות מנגנון כניסה ואימות.

משתמשים בפורטלים מקוונים כאלה לומדים את המידע הבסיסי הדרוש אודות המוצר שמעניין אותם וממשיכים לבחור שירות ולתכנן את המסירה

פורטלי רשת כאלה יכולים להוות עזרה נהדרת לאיכות שירות הלקוחות של החברה ולהפחית את הלחץ של העובדים העוסקים בתמיכה טכנית ובשירות לקוחות. ישנן דוגמאות רבות אחרות לפורטלים של לקוחות ושותפים, המתייחסים לתעשיות שונות, אך יש סוג אחד שהוא אוניברסלי: אינטרא-נט הפנימי מבוסס העובד.

אפליקציות אינטרנט חכמות מאפשרות ללקוחות

לספקים ולעובדים שלך לגשת לכל המידע והתהליכים העסקיים שהם זקוקים לו במקום אחד, לייעל את הפורטל שלך ולהקל על כולם את החיים. בין אם אתם עובדים יחד, מקיימים אינטראקציה או משתפים נתונים כמו פעם, פורטלים הם מהפכניים בתקשורת B2B ו- B2C. אתה יכול לדמיין שאתה יזם עם פורטל אינטרנט כרעיון העסקי הבא של מיליון הדולר או מיזם רווחי.

במאמר זה נדון בכמה טיפים וטריקים לעיצוב פורטל האינטרנט העסקי שלך בשנת 2021. ספר לנו מה הם ומה הם ומדוע עליך לבחור בחברה שלך לפני שנצלול לטיפים וטריקים לפיתוח פורטל אינטרנט.

פיתוח פורטלי אינטרנט דורש מגוון יכולות בניית אתרים מתקדמות

כולל פיתוח יישומים נרחב, סקריפטים בצד הלקוח והשרת, מערכות רישום ועוד. יישום פורטל אינטרנט מתחיל בניתוח מפורט של המצב העסקי שלך, הכולל בחירת סוג פורטל אינטרנט, פיתוח פונקציונליות פורטל והחלטה על ערימת טכנולוגיה. השלב הראשון בהקמת פורטל אינטרנט הוא להחליט האם עליו להיבנות באופן מהותי על ידי מהנדס או עם שותף מהימן למיקור חוץ.

ניתן להפעיל אתר הפועל כרשת למידע מסוג זה ואשר נקרא אתר או פורטל

חברות שונות מוצאות דרישות שונות לפורטלי אינטרנט, ויכול להיות מועיל שיהיו יותר מאחד. לדוגמה, אוניברסיטה עשויה להחזיק פורטל דרכו סטודנטים יכולים להתחבר, להירשם לקורסים ולקנות תפריטים, אך היא עשויה להפעיל פורטל נפרד ומאובטח לפקולטה לניהול הנוכחות, להירשם באופן מקוון להתפתחות מקצועית ולהגיש ציונים.

אם אתה חושב שאתה או החברה שלך יכולים להפיק תועלת מפורטל אינטרנט, WordPress היא הפלטפורמה המושלמת לעזור לך לבצע את זה. וורדפרס הוא שילוב של סוגים שונים של אתרים המקובצים לכדי קשר אחד. אתר אינטרנט הוא מטרה המיועדת לקהל רחב.

מלבד זאת, קיימת חפיפה רבה בפונקציונליות בין אתרים ופורטלים כיום. אנו מפתחים פורטלי רשת פונקציונליים המצוידים במיטב הטכנולוגיה הזמינה לביצוע פרויקט ספציפי.

הפתרונות שאנו מפרסמים פועלים כאילו הם קסומים ואנחנו מקבלים משוב חיובי מבעלי העסקים שסומכים עלינו עם פיתוח פורטלי האינטרנט שלהם

באמצעות הגישה שלנו לפיתוח פורטלי רשת, אנו לא רק מספקים מוצרים באיכות גבוהה, אלא גם חושבים על שילובם בסביבת העבודה של לקוחותינו. אנו מציעים חוויה מחוברת, והכל במגוון שירותים משותפים.

ניהול זהות, אחריות ותהליכי עבודה על מנת להבטיח המשכיות עסקית. כשאתה משקיע בדרישות עסקיות, וודא שיש לך תקציב ברור ושצוות הפיתוח של פורטל האינטרנט שלך יודע מה לעשות.

השימוש בטכנולוגיה הנו נושא נוסף הקובע את עלות פיתוח הפורטלים המקוונים

לעולם אין להתעלם מהמציאות שפורטל אינטרנט משרת רק את המטרה להשיג רווח מקסימאלי בזמן הקצר ביותר. עליכם לוודא כי עיצוב פורטל האינטרנט שלכם וחלקו הקדמי של הפורטל שלכם המוצג ללקוח מותאם בצורה הטובה ביותר למינימום שיעורי יציאה מדף הכניסה ולמקסום רווחים לטווח הארוך.

זו התרומה הראשונה בסדרה המתמקדת ביתרונות

בשיטות העבודה המומלצות והאתגרים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון ויישום פורטל עבור הרשת שלך. להלן מספר גורמים עיקריים שיש לקחת בחשבון כאשר חושבים לבנות אחד כזה. חשוב לזכור שכדי להישאר רלוונטיים ולמקסם את ההשקעה הראשונית שלך, הפורטל שלך, כמו כל אתר אחר שאתה מנהל, חייב להתפתח כגורמים פנימיים (דרישות עסקיות חדשות) וחיצוניות (כלומר ציפיות של משתמשים מקוונים). בחלק הבא של סדרת הבלוגים נדון בכמה מהאתגרים שבבניית אתר או פורטל וכיצד תוכלו להתכונן להתגבר עליהם. כמובטח, נעמיק גם מידע על פורטלים.

דוגמאות הן בנקים המאפשרים ללקוחותיהם לגשת ולשנות את פרטי חשבונם דרך פורטל אינטרנט

בניגוד ללקוחות אשר צריכים לבקר בבנק פיזי כדי לבצע עסקאות כאלה. לקוחות יכולים גם להשתמש בנתונים של הפורטל המקוון שלהם כדי לקבל החלטות לגבי מה עליהם לעשות ואסור לעשות באינטרנט, ומאפשרים להם להתאים אישית את שירותיהם בעצמם ולהבטיח שהם עונים על צרכיהם.

Related Post

משלוחים לחנויות איקומרסמשלוחים לחנויות איקומרס

היתרונות של שירותי משלוח אוטומטיים לחנויות מסחר אלקטרוני שירותי משלוח אוטומטיים הופכים פופולריים יותר ויותר עבור חנויות מסחר אלקטרוני. בעזרת שירותי משלוחים אוטומטיים, חנויות מסחר אלקטרוני יכולות לספק ללקוחותיהן משלוחים

דילוג לתוכן