גיימינג

גוצ'י מביא לרובלוקס פריטים דיגיטליים וחוויות בשותפות חדשה, פלטפורמות המשחק ממנפות את התנועה הפנדמית בין עולמותיהן הדיגיטליים למותגים המניעים את התרבות בעולם הפיזי כדי להבטיח שלא יפספסו את ההזדמנות החדשה הזו. האקר חומרה מביא את המולטיפלייר המקוון לגיים בוי המקורי ועובר ל- Xbox ולפלייסטיישן.

ב- Lenovo אנו מחויבים לתמוך בסצנת המשחקים הגדלה והולכת במחשבים אישיים

הרבה מאותם תמיכה ניתנים על ידי שחקנים נלהבים שמבינים את דרישותיהם של שחקנים אינטליגנטים אחרים ברחבי העולם, והם עושים מה שהם יכולים בכדי לעשות את אותו הדבר למי שדורש את מה שיש להם.

שאלו כל שחקן והם יגידו לכם שהם מעדיפים מחשב גיימינג על פני מחשב שולחני קונבנציונאלי מאשר משחקי מחשב מכיוון שהגרפיקה ומהירות העיבוד טובים יותר

אבל אנחנו גם יודעים שגיימרים רוצים משהו יותר מסתם הפונקציונליות היומיומית של מחשב המשחקים שלהם. אם אתם מחפשים מחשב נייד לשחק איתו, עליכם לדעת כי על ידי בחירת מחשב נייד IdeaPad או Legion Gaming, החומרה והתוכנה יכסה את כל צרכי המשחק העסקי שלכם.

Lenovo Legion

הוא מחשב נייד משובח למשחקים המכיל את כל החומרה הדרושה לך להפעלת משחקי המחשב האחרונים ברמות FPS גבוהות במיוחד. המחשב הנייד IdeaPad Light Gaming מציע איזון אידיאלי בין סגנון מאופק וביצועי משחק ידיים. בין אם אתה או התלמידים שלך מוצאים מנוחה משיעורים מאומצים או מפגשי לימוד ארוכים, מחשבי המשחקים Lenovo Legion ו- IdeaPad הם הבחירה המושלמת.

מחשבי גיימינג של Dell ואחרים משתמשים בשבבים חזקים עם גרפיקה חדישה למשחקי וידאו

משמעות השבבים הללו היא שמערכות משחק צורכות יותר כוח ממחשב ממוצע. שולחן העבודה של Alienware Aurora Ryzen Edition R10 הוא המוצר המושפע ביותר ומחירו 189.99 דולר, על פי אתר Dell.

קניית כרטיס גרפי חדש יכולה להיות קשה מספיק לאנשים החיים בקומץ מדינות

אך הזמנת מערכת מוכנה מראש מיצרן מחשבים אישיים הפכה לקשה הרבה יותר בגלל תקנות האנרגיה שהוכנסו לאחרונה. הוראות אלה אומצו כבר בשנת 2016 ועם השינויים האחרונים בחודשים הקרובים שיוחלפו, יצרני מחשבים אישיים מתחילים להגביל משלוחים של תצורות שולחן עבודה מתקדמות מסוימות כדי לעמוד בתקנות הממשלה. מוקדם יותר השבוע, משתמש פרסם ברדיט שרשור עם צילום מסך של אתר דלס, לפיו החברה לא תוכל לספק את המחשב השולחני אורורה בקליפורניה, קולורדו, הוואי, אורגון, ורמונט וושינגטון בגלל תקנות צריכת החשמל.

למרות מאמצינו

מספר מועט של מאמרים עשוי להכיל שגיאות במחיר, דפוס או צילום. המחירים, המפרט, הזמינות והתנאים וההגבלות כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת. על הלקוחות לבצע תוכנית לבדיקה עצמית של המערכת לתיקון שגיאות שדווחו ולבצע את הייעוץ הטלפוני.

הגנת מחירים

התאמת מחירים וערבויות מחירים אינן חלות על עסקאות מהיום להיום או על מבצעים זמניים. כמויות והגבלות חלות על כל ההזמנות, כולל הזמנות של פריטי קידום מכירות מוזלים. פרידמן אומר כי uBreakiFix יכולה לתקן כל מיני טלפונים ניידים, Xbox, פלייסטיישן וקונסולות משחק אחרות, מחשבים שולחניים וניידים, אייפדים, מדפסות, טלוויזיות ועוד. אחד הדברים שאני מעריך ב- GLI הוא הערך שהוא מציע נגישות לאומפריקה. כחלק ממאמצינו הרגולטוריים האחרונים, אנו בודקים את השימוש בתוכנית המקוונת IRIS בשלבים האחרונים שיאפשרו לנו להגיע למדידות טובות יותר של מערכות התקשורת שלנו להסמכת מכונות מזל בבתי הקזינו המאושרים שלנו.

ריבוי חיבורי האינטרנט המהיר הפך את המשחקים המקוונים בשנים האחרונות לנוחות יותר עבור אנשים רבים והפך את מה שמכונה מסיבות LAN נפוצות יותר

עם זאת, חביון רשת גבוה יכול לגרום לעיכובים, כלומר עיכובים בין כאשר משתמש מבצע פקודה למועד ביצוע תוכנית המחשב. בשל זמני התגובה האיטיים של משחקים באינטרנט, זו מגמה בקרב השחקנים לארגן מסיבות LAN אלה על ידי הבאת מחשבים משלהם וחיבורם לרשת LAN (Local Area Network) ספציפית לאירוע.

דילוג לתוכן